Načítám...

Víno a sýry!

15.11.2022

S radostí jsme splnili tohle vaše přání. Víno a sýry patří k sobě!

Doba vánočních večírků je zde!  

Ať už večírek pořádáte nebo si jen chcete vychutnat chvíle pohody doma, připravili jsme pro podobné příležitosti novinku, které Vás zaručeně bude bavit!

Ode dneška zakoupíte na všech našich pobočkách holandské sýry z rodinné farmy, které Vám poskytnou kulinářský zážitek a v takové rozmanitosti, že si zaručeně vybere každý.

12 druhů holandských sýrů, každý jiné chuti. Gouda z mléka kravského, kozího i ovčího. Milý a proškolený personál Vám navíc pomůže vybrat to správné víno pro Vaši příležitost i sýr, který se s ním snoubí. Využijte této příležitosti a prozkoumejte Naše novinky. Spolu to zvládneme 

Přejeme příjemné zážitky a pohodu v adventní dny!S radostí jsme splnili tohle vaše přání.
Víno a sýry patří k sobě!

Bylo jím rozšířit naši nabídku o sýry k vínu. Aby nebyly drahé, byly originální a pochutnali jste si na kvalitě. Nesnadný úkol. Nakonec jsme právě takové našli. 

Pro nejlepší poměr výkon cena, vysokou kvalitu i tradici jsme vybrali sýry z rodinné farmy z Holandska. Ať si vyberete holandský sýr Gouda extra uleželá, vlašský ořech, chilli (Sambal), Lanýž, Kozí sýr s italskými bylinkami nebo Kozí sýr se zázračnou bylinkou pískavicí a koriandrem, vždy ochutnáte kvalitu a přesto Vám žádný ze 12 druhů holandských sýrů určitě nenaruší rodinný rozpočet.Mléko, ze kterých sýr vzniká pochází od malých farmářů a je ve výběrové kvalitě. Každý sýr se vyrábí ručně, poté je uložen ke dvěma měsícům zrání. Sýry, kterými  si zpříjemníte nejen oslavy, ale také hektické dny najdete na Všech našich pobočkách za příjemné ceny.

Přijďte ochutnat a nechte si doporučit ten nejvhodnější k Vašemu vínu. 

Poradíme Vám.

Bílá sudová vína
Růžová sudová vína
Červená sudová vína