Načítám...

Vinařství Vican

05.03.2020

Kdo nezná, dělá velkou chybu.

Většina z Vás určitě ale zná film Bobule. Alespoň tedy ti z Vás co mají rádi víno. Proč začínám o filmu? Proto že pan Tomáš Vican je producent nejen těchto báječných filmů. S Vinařstvím Vican nás pojí společná vášeň k filmu a k vínu, a nejen proto jsme si 

jejich vína naprosto a bezvýhradně zamilovali. Vinařství Vican se nachází v Mikulově Mušlově na místech, kde se kdysi rozlévalo moře.

Když nás Naše Vinotéka vzala na ochutnávku vín Vinařství Vican, byli jsme ohromeni. Tolik výborných vín plných zajímavých a příjemných chutí a vůní. Každé víno má svojí specifickou chuť. Každé Vás pohladí po těle a vyvolá nezapomenutelný pocit..

Mým srdcovým králem nebo spíše královnou se stala Cabernet sauvignon - Frankovka rosé. Nepopsatelná vůně po lesním ovoci a ta chuť? Co Vám budu vykládat, to musíte ochutnat sami.

Rádi bychom Vás tímto nalákali do Naší Vinotéky pro jedno z vín Vinařství Vican. Dokonce za pár dní se v kině bude promítat nový film pana Vicana a to 3Bobule. Naše Vinotéka bude u toho a to i s lahvinkou výborného vína.

Tak se k nám přidejte ...

                                                                                                                                                                                                                          Lily

                                         

Bílá sudová vína
Růžová sudová vína
Červená sudová vína