Načítám...

Tradiční vinaři - náš dodavatel

17.04.2019

Tradiční vinaři - podpora malých rodinných moravských vinařství.

NÁŠ DODAVATEL - TRADIČNÍ VINAŘI

Náš nápad je směrován na podporu malých rodinných moravských vinařství.

Prvotní myšlenka k realizaci tohoto nápadu se zrodila přímo při výrobě vína v naší rodině. Již léta náš strýc pečuje o menší vinohrad, kde z kvalitních hroznů, ručně zpracovaných, vyrábí vína pro vlastní spotřebu. Díky jejich kvalitě začala být vína známá a vyhledávaná i širší veřejností. Jelikož je tzv. malovinař a nedisponuje dostatečnými prostředky k dalšímu rozvoji trhu svých vín mezi potencionální zákazníky, spojili jsme rodinné síly ve snaze podpořit ho po stránce marketingu.


Naši vinaři mají omezenou kapacitu svých sklepů, která nepřesahuje 10 000 litrů. Z tohoto důvodu se naše nabídka průběžně mění.

 

Tradiční vinaři = dodavatel vína malých tradičních rodinných vinařství výhradně z Moravy.

 

Ve výrobě zpracováváme hrozny vlastní produkce, kde klademe důraz na optimální polohu, optimální dobu sklizně a zdravotní stav hroznů. Naši vinaři se specializují na výrobu sudových vín a uplatňují zásadu kvality na úkor kvantity. Hrozny sklízejí ručně. Vína se vyrábějí klasickými metodami, poté zrají v nerezových tancích nebo dřevěných sudech. Víno je bezpochyby ušlechtilým nápojem, ve kterém se odráží přístup a péče. Proto si zakládáme na poctivě odvedené práci, díky níž se vytváří víno trvalé hodnoty neoddělitelně spjaté s kulturou a tradicí.

            

Ochutnejte i Vy víno s příběhem od našich Tradičních vinařů.


Na zdraví připíjí

Filip Gajdůšek

Tradiční vinaři s.r.o.


Bílá sudová vína
Růžová sudová vína
Červená sudová vína