Načítám...

Náš Punč - 100% přírodní

Centrála

24.01.2019

Za STEJNOU CENU pro Vás vaříme 100% přírodní punč z BIO koření a BIO třtinového cukru!

"Příběh Našeho Punče"


Již na konci prázdnin jsme požádali naše největší odborníky na víno, aby uvařili dle svého uvážení, co nejlepší, nejvoňavější, nejchutnější a nejpřitažlivější punč. 


Byla to v rámci našich 16 provozoven výrazně prestižní záležitost, takže se po měsíci zkoumání a téměř alchymistického bádání vyprofilovalo 5 nejlepších vzorků různých /tajných/ receptur, které postoupily do závěrečného nejužšího kola testování a hodnocení.  Tohle závěrečné kolo proběhlo těsně před  zahájením punčové sezony na našich pobočkách a vybrané vzorky hodnotily ty nejšpičatější jazýčky. 

      Tajné hlasování rozhodlo.... letošní sezónu budeme vařit z kvalitního Merlotu s využitím BIO ingrediencí: BIO třtinového cukru, který dodá punči plnost a kulatost, BIO hřebíčku pro chuť, BIO skořice pro její vůni a BIO badyánu pro jeho schopnost krásně tyto všechny chutě a vůně spojit a doplnit.  Zdobením jsme se pro letošek vrátili k tradičnímu pomeranči a hroznovému vínu, které vybírá a nakupuje Náš specialista v renomovaných velkoobchodech a odpovídá za kvalitu a čerstvost.  


      Složení punče a poměry jednotlivých jeho složek zůstává i nadále tajné, ale můžeme  prozradit jednu zásadní věc:  

je opravdu výborný :-)


Zakládáme si na tom, že Náš Punč je z kvalitních surovin, bez aromat, barviv a bez konzervantů.

  Přijďte Naši kvalitu prověřit!

Dodavatelé: BIO koření - Sonnentor s.r.o., BIO třtinový cukr - COUNTRY LIFE s.r.o.
Bílá sudová vína
Růžová sudová vína
Červená sudová vína