Načítám...

Náš Punč s láskou vařený

Olomouc, Lafayettova 7

01.01.2018

Náš punč = pro zdraví a krásu ♥ z přírodních ingrediencí s vitamíny a antioxidanty (bez přidaných konzervantů a barviv)

Náš punč = pro zdraví a krásu ♥

PŘÍRODNÍ Náš punč v Našem hrníčku.....krásný dárek na zpestření chladných dnů s punčem od nás...  

Punč vaříme z kvalitního španělského vína Tempranillo 11,5% alk.. 

Na našich pobočkách jej dostanete za 30,-Kč, komplet nazdobený bobulí hrozna, ovocem Kaki a Mochyní.


Mochyně peruánská - ZDRAVÍ -  má 2x více vitamínu C než citrón

Psysalis nutriční složení:
Mochyně  má 2x více vitamínu C než citrón, obsahuje beta-karoten, železo, vápník, vitamíny skupiny B, 18 druhů aminokyselin, 8 esenciálních aminokyselin a polysacharidy, které posilují imunitní systém.

Ve 140 g ovoce se nachází:

- 24 % doporučené denní dávky vitamínu B3 (Niacinu)
- 17 % doporučené denní dávky vitamínu C
- 13 % doporučené denní dávky vitamínu B1 (Thiaminu)
- 7 % doporučené denní dávky vitamínu A
- 4,3 % doporučené denní dávky vitamínu B2
- 12 % sacharidů
- 5 % bílkovin
- 2 % tuku

Třešeň peruánská je bohatá na bioflavonoidy, které jsou známé pro své antioxidační vlastnosti, předcházejí ateroskleróze, detoxikují, podporují vstřebávání vitamínu C, pomáhají s léčbou rakoviny, regulují zažívání, cholesterol a hladinu cukru v krvi.


Kaki - KRÁSA - oddaluje procesy stárnutí

Kaki je zářivé a lesklé oranžové ovoce, které se svým tvarem podobá broskvi a rajčeti. V překladu jeho název znamená „pokrm bohů“ a sklízí se ručně ze stromů ve španělské Valencii – jediném místě na světě, kde se toto ovoce pěstuje. 

Kaki posiluje imunitní systém a metabolismus, pomáhá při stresu, nervozitě a únavě, zmírňuje svalové potíže a má příznivý účinek i při srdečních problémech. Mimo to přispívá ke zdraví a pevnosti kostí. Toto ovoce má navíc i blahodárné účinky na embryonální vývoj dítěte

Vzhledem k vysokému obsahu výživných látek patří kaki mezi ovoce, které nejvíce prospívá lidskému organismu. Obsahuje i velké množství vitaminu A, plody jsou bohaté na vlákninu, která podporuje pohyb střev, a díky obsahu pektinu pomáhá snižovat množství cholesterolu v krvi.

Obsahuje také všechny aminokyseliny, které organismus potřebuje pro svou činnost, včetně aminokyselin, které si tělo nedokáže samo vyrobit. Plody jsou bohaté na fosfor – nepostradatelnou minerální látku pro lidskou tkáň –, a lykopen, což je antioxidant oddalující procesy stárnutí.

Bílá sudová vína
Růžová sudová vína
Červená sudová vína